Dauphin

Dauphin HumanDesign® Company to światowy lider w dziedzinie ergonomii oraz trzeci producent foteli biurowych na świecie...

pod względem produkcji (średnia produkcja ok. 2 000 siedzisk dziennie). Firma została założona w 1969 roku, a obecnie jest wiodącą marką w holdingu Dauphin HumanDesign® Group w skład którego wchodzą marki: Dauphin z siedzibą w Offenhausen w Niemczech, Trend Office – linię ekonomicznych siedzisk biurowych, szwajcarską Züco produkującą fotele najwyższej klasy oraz niemiecką Bosse specjalizującą się w ekskluzywnych meblach modułowych i rozwiązaniach „room-within-a-room”.

Dauphin


Firma Dauphin jako pierwsza wprowadziła mechanizm synchroniczny i przez szereg lat wciąż rozwija swoje produkty wprowadzając innowacyjne, patentowe rozwiązania, z których na wyróżnienie zasługują nowe udoskonalenia opatentowanych mechanizmów synchronicznych.

Siedziba firmy znajduje się w Offenhausen w Niemczech, a fabryki oraz sieć sprzedaży znajdują się w różnych zakątkach świata.

DauphinDauphin na świecie

Firma Dauphin, jak i wszystkie produkowane przez nią siedziska posiada certyfikaty wydawane przez Unię Europejską. Na szczególną uwagę zasługuje certyfikat „Level” przyznawane fotelom Dauphin, bardzo rzadko spotykane w przypadku siedzisk biurowych.

Dauphin
Certyfikaty i nagrody DauphinFotele posiadają pięcioletnią gwarancję, a dodatkowo producent zapewnia 10 lat produkcji uzupełnień po wycofaniu modelu z rynku. Firma specjalizuje się również w siedziskach do pracy 24godzinnej, do dużych obciążeń, warsztatów oraz laboratoriów.

W posiadaniu firmy Dauphin jest największa prywatna kolekcja zabytkowych pojazdów w Europie.

Dauphin
Jaworska Trading